wtorek, 19 sierpnia 2014

Jest początek...

Jest początek...
Zmotywowana tym, że jak teraz nie zacznę, to nie zrobię tego już nigdy postanowiłam coś napisać.
No więc nazywam się... ładnie :). Mam złe doświadczenia z wirusologią internetową, w dodatku nie za bardzo lubię hakerów, więc załóżmy, że jestem Asia. W sumie to jestem, ale dopiero na trzecie imię :).
Jestem osobą młodą w miłości, średniego wieku w doświadczeniu, młodą na ciele.  Średnia wynosi bliżej wieku młodego, co się zgadza.
Jestem osobą wielu zainteresowań.  Jestem trochę artystką, ale w każdej dziedzinie amatorką :) : rysuję, maluję, piszę, fotografuję, śpiewam, piszę. Uwielbiam książki i muzykę, ale muzyka to na inny temat. Kocham pływanie. O innych rzeczach może napiszę... kiedyś,
Do czytania moich wypocin... Gotowi... START!
No. Blogowanie uznaję za rozpoczęte, Pierwszy krok za mną. Uff.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz